Redakcja strony internetowej osplobudzice.pl
udostępnia informacje nadesłaną mailowo od czytelnika:

  "Cześć, zaginął PIKSEL – nieduży, przyjacielski i bardzo kochany psiak, który od niedzielnego poranku nie pojawił się w domu. Piksel nie miał w zwyczaju robić sobie samotnych, długich, a tym bardziej dalekich wycieczek, zawsze był w zasięgu oka i ucha, więc podwójnie niepokoi jego nieobecność. Nie miał charakterystycznych plam, blizn itp., ale miał założoną fioletową obrożę.

  PS. Niewykluczone, że mógł wystraszyć się petard (był odpust w Łobudzicach) i w amoku mógł pobiec gdzieś dalej lub przytulić się do kogoś i pomaszerować z obcą osobą.

POSZUKUJEMY KONTAKTU DO MAŁŻEŃSTWA HANDLUJACEGO ZABAWKAMI I KAPELUSZAMI NA ODPUSCIE, KTÓRZY MIELI PIKSELA W SWOIM SAMOCHODZIE I SZUKALI JEGO WŁAŚCICIELA".
 
Jeśli ktokolwiek go widział lub słyszał, dajcie koniecznie znać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., informacja ta zostanie przekazana do właściciela pieska.
 
Aktualizacja z dn. 16.08.2018r. Wspólnymi siłami pupil Piksel bezpiecznie wrócił do swoich właścicieli. Wszystkim tym, którzy przyczynili się w odnalezieniu zaginionego pieska podczas odpustu dziękujemy. 
ZELÓW