WYKAZ ODZNACZEŃ STRAŻAKÓW OSP
MIASTA I GMINY ZELÓW ZA ROK 2015
Zarząd Gminny Z OSP RP w Zelowie
Złoty Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa
Lp.
|
Nazwisko i Imię
|
Rok wstąpienia
|
Funkcja / jednostka OSP
|
1.
|
BŁASZCZYK Stanisław
|
1962
|
Członek Komisji Rewizyjnej
w OSP Wypychów
|
2.
|
DYBKA Kazimierz
|
1995
|
Zastępca Naczelnika
w OSP Kociszewie
|
3.
|
FRĄCKIEWICZ Henryk
|
1969
|
Członek z OSP Wypychów
|
4.
|
KACPRZAK Zenon
|
1969
|
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
w OSP Wypychów
|
5.
|
OZIMEK Henryk
|
1977
|
Prezes z OSP Grabostów
|
6.
|
PIOTROWSKI Damian
|
1993
|
Członek Komisji Rewizyjnej
z OSP Łobudzice
|
7.
|
RUDZKI Henryk
|
1984
|
Skarbnik z OSP Sobki
|
8.
|
SZCZEPAŃSKI Czesław
|
1969
|
Skarbnik z OSP Wypychów
|
9.
|
TRĘBACZ Stefan
|
1970
|
Gospodarz z OSP Sobki
|
Srebrny Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa
Lp.
|
Nazwisko i Imię
|
Rok wstąpienia
|
Funkcja / jednostka OSP
|
10.
|
BEDNAREK Sławomir
|
1981
|
Członek z OSP Bujny Szlacheckie
|
11.
|
CHRZANOWSKI Włodzimierz
|
1995
|
Członek z OSP Sobki
|
12.
|
DOBROSZEK Jan
|
1984
|
Członek Komisji Rewizyjnej
w OSP Bujnach Szlacheckich
|
13.
|
DOMAGAŁA Mirosław
|
1998
|
Skarbnik z OSP Chajczyny
|
14.
|
DYBKA Wojciech
|
1986
|
Członek z OSP Kociszew
|
15.
|
GRZESIAK Leszek
|
1986
|
Członek z OSP Karczmy
|
16.
|
PAWELEC Marek
|
1973
|
Członek z OSP Karczmy
|
17.
|
WIŚNIEWSKI Sławomir
|
1977
|
Komisja Rewizyjna w OSP Wypychowie
|
18.
|
ZIELIŃSKI Andrzej
|
1998
|
Gospodarz z OSP Kolonii Pożdżenice
|
Brązowy Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa
Lp.
|
Nazwisko i Imię
|
Rok wstąpienia
|
Funkcja / jednostka OSP
|
19.
|
BROŻYŃSKA Hanna
|
1996
|
Prezes z OSP Kurów
|
20.
|
DAROCH Dominik
|
1986
|
Członek z OSP Wygiełzów
|
21.
|
GRAL Marcin
|
2000
|
Prezes z OSP Wypychów
|
22.
|
GĄSIOREK Arkadiusz
|
1986
|
Gospodarz z OSP Pożdżenice
|
23.
|
KUBIAK Marcin
|
2005
|
Wiceprezes z OSP Bujny Szlacheckie
|
24.
|
MOSZYŃSKI Daniel
|
2002
|
Zastępca naczelnika z OSP Wypychów
|
25.
|
SZCZEPANIAK Jerzy
|
1988
|
Wiceprezes z OSP Wypychów
|
26.
|
SKAŁA Marek
|
1990
|
Skarbnik z OSP Kolonia Pożdżenice
|
27.
|
STĘPNIK Sławomir
|
2006
|
Członek Zarządu z OSP Sromutki
|
28.
|
ŚWIERCZYŃSKI Czesław
|
2006
|
Członek Zarządu z OSP Sromutki
|
29.
|
TELĄŻKA Jarosław
|
2001
|
Członek z OSP Bujny Szlacheckie
|
"Wzorowy Strażak"
Lp.
|
Nazwisko i Imię
|
Rok wstąpienia
|
Funkcja / jednostka OSP
|
30.
|
BARA Sylwia
|
2010
|
Członek z OSP Pożdżenice
|
31.
|
CZESTKOWSKI Łukasz
|
2012
|
Członek z OSP Zelów
|
32.
|
DOBROSZEK Szymon
|
2009
|
Członek z OSP Łobudzice
|
33.
|
DYBKA Dawid
|
2008
|
Członek z OSP Kociszew
|
34.
|
FRĄTCZAK Jakub
|
2010
|
Członek z OSP Łobudzice
|
35.
|
FIUK Aneta
|
2010
|
Członek z OSP Pożdżenice
|
36.
|
GAJDA Jacek
|
2012
|
Członek z OSP Wypychów
|
37.
|
GAJDA Beata
|
2013
|
Członek z OSP Wypychów
|
38.
|
GRAL Aneta
|
2013
|
Członek z OSP Wypychów
|
39.
|
KAŹMIERCZAK Albin
|
2009
|
Członek z OSP Kociszew
|
40.
|
SIEKIERSKI Seweryn
|
2009
|
Członek z OSP Łobudzice
|
41.
|
SIEKIERSKA Aneta
|
2006
|
Członek z OSP Pożdżenice
|
42.
|
ŚLIWA Kacper
|
2013
|
Członek z OSP Wypychów
|
43.
|
TOKARCZYK Szymon
|
2012
|
Członek z OSP Zelów
|
44.
|
WYSOCKI Arkadiusz
|
2012
|
Członek z OSP Zelów
|
„Brązowy Medal Zasłużony dla Ochrony
Przeciwpożarowej powiatu bełchatowskiego”
Lp.
|
Nazwisko i Imię
|
Rok wstąpienia
|
Funkcja / jednostka OSP
|
45.
|
BIESAGA Barbara
|
1994
|
Pracownik Urzędu w Zelowie
|
46.
|
BŁASZCZYK Michał
|
1969
|
Honorowy Członek z OSP Wypychów
|
47.
|
DOBROSZEK Józef
|
1980
|
Prezes z OSP Karczmy
|
48.
|
DYLEWICZ Sławomir
|
1990
|
Przewodniczący Gminnej Komisji
Rewizyjnej, OSP Łobudzice
|
49.
|
FRONCZAK Mirosław
|
1976
|
Zastępca Naczelnika
z OSP Łobudzice
|
50.
|
KRYŚCIŃSKI Krzysztof
|
1988
|
Naczelnik z OSP Kociszew
|
51.
|
ŁYSZKOWICZ Piotr
|
1991
|
Prezes z OSP Wygiełzów
|
52.
|
RAJDAK Kazimierz
|
1958
|
Naczelnik z OSP Chajczyny
|
53.
|
TRĘBACZ Henryk
|
1974
|
Członek Zarządu Oddziału Gminnego
Z OSP RP w Zelowie
|
-
Szczegóły
-
Aktimel
-
Odsłony: 3629