DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
Witamy na stronie internetowej OSP w Łobudzicach
Wspólne zdjęcie podczas Jubileuszu 100-lecia OSP w Łobudzicach

 

  7 stycznia 2018 roku w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie strażacy z gminy Zelów zebrali się na posiedzeniu Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP. Po zakończeniu posiedzenia prezydium Z OSP RP nastąpiła uroczystość gminna, strażacki opłatek-spotkanie wigilijne. W uroczystości tej udział wziął nasza Honorowy Gminny Kapelan dh. Leon Strzelczyk który jest wspierającym strażakiem w naszej jednostce. Asystował miejscowy proboszcz parafii pw. parafia nawrócenia świętego Pawła i nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wygiełzowie ks. Stanisław Wroński. Tradycyjnie jest to pożegnanie starego roku i powitanie nowego, który w życzeniach winien być równie dobry, jak ten mijający oraz omówienie spraw bieżących! Podczas tegorocznego opłatku obecny był również Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Bełchatowie dh. Stanisław Krasoń, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zelowie Agnieszka First, oraz przedstawiciel Referatu Spraw Obywatelskich w Zelowie Barbara Biesaga. Relacja zdjęciowa z uroczystości.

ZELÓW