DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
Witamy na stronie internetowej OSP w Łobudzicach
Wspólne zdjęcie podczas Jubileuszu 100-lecia OSP w Łobudzicach

 

  13 września br. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie odbyło się spotkanie organizacyjne XI Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Podczas zebrania z udziałem przedstawicieli z poszczególnych jednostek, które wezmą udział w tegorocznych zawodach został omówiony szczegółowy regulamin oraz rozlosowano kolejność startową.

Drużyny seniorskie:
1. OSP WADLEW (gm. Drużbice)
2. OSP DOBRZELÓW (gm. Bełchatów)
3. JOT ZELÓW (gm. Zelów)
4. OSP NIEDYSZYNA (gm. Bełchatów)
5. OSP WOLA WIĄZOWA (gm. Rusiec)
6. OSP SZCZERCÓW (gm. Szczerców)
7. OSP KLUKI (gm. Kluki)
8. OSP BEŁCHATÓW (miasto Bełchatów)
9. OSP ŁUSZCZANOWICE (gm. Kleszczów)

Drużyny żeńskie:
1. OSP ŁUSZCZANOWICE (gm. Kleszczów)
2. OSP DOBRZELÓW (gm. Bełchatów)
3. OSP DĄBROWA RUSIECKA (gm. Rusiec)
4. OSP NIEDYSZYNA (gm. Bełchatów)
5. OSP WYPYCHÓW (gm. Zelów)

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza dziewcząt:
1. OSP POSTĘKALICE (gm. Bełchatów)
2. OSP DOBRZELÓW (gm. Bełchatów)
3. OSP OSINY (gm. Szczerców)

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza chłopców
1. OSP WYPYCHÓW (gm. Zelów)
2. OSP POŻDŻENICE (gm. Zelów)
3. OSP ZAWADÒW (gm. Bełchatów)
4. OSP BOROWA (gm. Szczerców)

  Tegoroczne zmagania zostaną przeprowadzone na stadionie ZKS Włókniarz w Zelowie (ul. Piotrkowska 55/57). Zawody zostaną przeprowadzone w dniu 22 września br., początek od godziny 9:30. Rywalizacja sportowo-pożarnicza zostanie przeprowadzona w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy, ćwiczenia bojowe (tak zwana bojówka).

  Gminę Zelów reprezentować będą zwycięzcy gminnych eliminacji. W kategorii kobiet będzie to drużyna z OSP Wypychowa, w kategorii męskiej po niezwykle zaciętej rywalizacji jednostką reprezentującą będzie KSRG JOT Zelów. W rywalizacji Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej KSRG OSP Pożdżenice i OSP Wypychów.

Serdecznie Zapraszamy, życzmy sukcesu na zawodach szczebla powiatowego

ZELÓW