DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

    Redakcja strony internetowej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach dziękuje Panu Włodzimierzowi Siekierskiemu za nadesłanie życzeń okolicznościowych z okazji zbliżającego się Dnia Strażaka oraz Jubileuszu 100-lecia powstania naszej jednostki. Poniżej zamieszczamy treść nadesłaną przez Pana Włodzimierza wraz z nadesłanym historycznym zdjęciem z przed 1939 roku.

   Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich czytelników naszej strony internetowej o pomoc, jeśli ktokolwiek z was posiada jakiekolwiek historyczne zdjęcia z tamtego okresu prosimy o nadesłanie skanu zdjęć na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Dziękujemy!

(na zdjęciu założyciel naszej jednostki Proboszcz Parafii w Łobudzicach ks. Edward Essman, Józef Martyniak oraz Włodzimierz Siekierski)

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka oraz pięknego Jubileuszu 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach składam wraz z rodziną serdeczne życzenia Wszystkim Strażakom i ich rodzinom wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szacunku oraz podziękowania za niesioną pomoc mieszkańcom naszej miejscowości i mieszkańcom okolic oraz podziękowania za pięknie wyremontowaną i rozbudowaną Strażnice, jaką zobaczyłem będąc kilka lat temu w Łobudzicach. 

   Niech Św. Florian nieustająco otacza Was opieką. Dziękuję za pięknie opisaną historię Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach bo ja nie znałem wiele faktów a historia ta ma wiele związków z moją rodziną. Dziękuję administratorowi strony internetowej za profesjonalizm i pracę włożoną w wygląd i zamieszczane treści i wiadomości dzięki którym mogę być w kontakcie z moją rodzinną miejscowością. Dziękuje Wam za piękną uroczystość setnych urodzin Pana Zdzisława Maciejewskiego,życzę Panu Zdzisławowi dużo zdrowia i radości z rodziną,.

                                                                           Z Serdecznym Pozdrowieniem

                                                                              Włodzimierz Siekierski

ZELÓW