DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

 

  17 czerwca br. w niedzielne popołudnie o godzinie 17:00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Zelówek. W zdarzeniu brały udział trzy auta osobowe. Prawdopodobnie kierowca skręcając w lewo do posesji wymusił pierwszeństwo na samochodzie nadjeżdżającym z naprzeciwka. 

   W wypadku pięć osób zostało poszkodowanych w tym dwoje dzieci. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala Śmigłowcem LPR. To było drugie zdarzenie tego dnia w naszej gminie gdzie został zadysponowany śmigłowiec LPR. Udział w zdarzeniu braliśmy wspólnie z jednostkami JOT OSP Zelów x2,OSP Kociszew, PSP Bełchatów x3, PSP Łask, Policja x3, Zespół Ratownictwa Medycznego x2, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Z akcji ratowniczej do bazy wróciliśmy około godziny 18. Autor zdjęć: JOT OSP Zelów.ZELÓW