DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

   

  6 sierpnia 2018r o godzinie 4:45 zostajemy wezwani do wypadku w Łobudzicach. 21 letni kierowca Opel Vectra jadący z Zelowa w kierunku do Bełchatowa zauważył na drodze psa, którego próbował ominąć.W wyniku gwałtownego manewru pojazd zarzuciło, a następnie kierujący uderzył w stojące na poboczu drzewo, po czym pojazd obróciło na przeciwny pas, na szczęście nikt w tym czasie nie przejeżdżał ani również nie było na chodniku pieszego. Troje młodych osób zostały przewiezione do szpitala. Najprawdopodobniejszą przyczyną wypadku było zbyt szybka prędkość kierowcy Opla. Po dojeździe na miejsce nasze czynności polegały na udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadku, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz posprzątaniu nawierzchni drogi. Trzej młodzi mężczyźni w stanie stabilnym podróżujący samochodem, zostali przewiezieni do szpitala w Bełchatowie. W akcji ratowniczej oraz zabezpieczenia wypadku uczestniczyły: JRG Bełchatów, pogotowie x 2, policja x 3. Jest to już drugi wypadek w ostatnich trzech dniach, apelujemy o ostróżność na drogach. Polecamy artykuł jak zabezpieczyć miejsce wypadku oraz udzielić pierwszą pomoc przedmedyczną.

ZELÓW