DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

Redakcja strony internetowej osplobudzice.pl
udostępnia informacje nadesłaną mailowo od czytelnika:

  "Cześć, zaginął PIKSEL – nieduży, przyjacielski i bardzo kochany psiak, który od niedzielnego poranku nie pojawił się w domu. Piksel nie miał w zwyczaju robić sobie samotnych, długich, a tym bardziej dalekich wycieczek, zawsze był w zasięgu oka i ucha, więc podwójnie niepokoi jego nieobecność. Nie miał charakterystycznych plam, blizn itp., ale miał założoną fioletową obrożę.

  PS. Niewykluczone, że mógł wystraszyć się petard (był odpust w Łobudzicach) i w amoku mógł pobiec gdzieś dalej lub przytulić się do kogoś i pomaszerować z obcą osobą.

POSZUKUJEMY KONTAKTU DO MAŁŻEŃSTWA HANDLUJACEGO ZABAWKAMI I KAPELUSZAMI NA ODPUSCIE, KTÓRZY MIELI PIKSELA W SWOIM SAMOCHODZIE I SZUKALI JEGO WŁAŚCICIELA".
 
Jeśli ktokolwiek go widział lub słyszał, dajcie koniecznie znać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., informacja ta zostanie przekazana do właściciela pieska.
 
Aktualizacja z dn. 16.08.2018r. Wspólnymi siłami pupil Piksel bezpiecznie wrócił do swoich właścicieli. Wszystkim tym, którzy przyczynili się w odnalezieniu zaginionego pieska podczas odpustu dziękujemy. 
ZELÓW