DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

    W dniu 14 kwietnia b.r chwilę przed godziną 11.00 zostajemy zadysponowani do pożaru kotłowni w budynku mieszkalnym przy ulicy Herbertowskiej w Zelowie. Po dojeździe na miejsce ogień obejmował całą kotłownię stwarzając duże zagrożenie rozprzestrzenienia się na budynek mieszkalny. Na szczęście pożar został w porę opanowany. Poszkodowana została jedna osoba,z  poparzeniami rąk została zabrana do szpitala. W akcji ratowniczo - gaśniczej uczestniczyliśmy wspólnie z jednostkami JOT OSP Zelów x2, JRG Bełchatów, KSRG OSP Pożdżenice oraz Pogotowie Ratunkowe i Policja. Autor zdjęć : JOT OSP Zelów 


 
ZELÓW