DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

  Mimo to że zajęliśmy drugie miejsce w rankingu Jednostki 2019 roku powiatu bełchatowskiego przegrywając z jednostką KSRG OSP Pożdżence Serdecznie gratulujemy jednostce KSRG OSP Pożdżenice oraz druhowi Tomaszowi Gawlikowi z KSRG JOT OSP Zelów sukcesu. Życzymy dalszych sukcesów w rywalizacji na najlepszą jednostkę OSP oraz strażaka województwa łódzkiego zachęcając do oddania głosu:

  Żeby zagłosować na KSRG OSP Pożdżenice,, wyślij SMSDLJ.28na numer 72355 (Koszt sms-a 2,46 zł z VAT)natomiast jeśli chcecie pomóc w wyłonieniu strażaka województwa łódzkiego Tomaszowi Gawlikowi należy wysłać sms o treści DLS.130na numer 72355 Koszt sms-a 2,46 zł z VAT). Życzymy powodzenia w rywalizacji szczebla wojewódzkiego.

ZELÓW