DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

 

  W dniu  28 kwietnia br. odbyło się spotkanie poświęcone kampanii sprawozdawczej w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Zelów. Strażacy omówili i podsumowali działania za 2018 rok.

  Wydarzenie to było okazją do przekazania przez Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka nowego sprzętu pożarniczego gminnym jednostkom. Ochotnicy otrzymali ubrania koszarowe, hełmy strażackie, umundurowanie specjalistyczne, buty strażackie, rękawice, węże oraz piłę do cięcia drzewa. Sprzęty zostały zakupione w ramach funduszu sołeckiego i z całą pewnością stanowić będą wsparcie w działaniach ratowniczo-gaśniczych oraz wpłyną na poprawę bezpieczeństwa w naszej gminie. Sprawozdanie roczne za 2018 rok z systemu krajowego odczytał Komendant Gminny Związku OSP RP w Zelowie dh. Krzysztof Kryściński wraz z Prezesem Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie Szczepanem Krajdą.

Artykuł powstał dzięki pomocy zelow.pl 

ZELÓW