DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

     W dniu 10 maja b.r o godzinie 13:45 zostajemy zadysponowani do neutralizacji plamy ropopochodnej na skrzyżowaniu dróg Żeromskiego z Kilińskiego w Zelowie. Po szybkim rozpoznaniu sytuacji i przekazaniu do stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej zadysponowano kolejne pojazdy ze względu na wielkość i obszar zdarzenia oraz zagrożenie jakie stwarzało dla kierowców, które obejmowało główne ulice miasta od Żeromskiego, Kilińskiego i Sienkiewicza prawie do samej miejscowości Mauryców. W akcji uczestniczyliśmy wspólnie z KSRG OSP Pożdżenice, JOT OSP Zelów x2, KSRG OSP Kociszew, OSP Sromutka, JRG Bełchatów oraz Policja.  Autor zdjęć : JOT OSP Zelów  , KSRG OSP Pożdżenice.


ZELÓW