DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

     
   W dniu 27.06.2019 o godzinie 12:45 zostajemy zadysponowani  ciężkim zastępem do pożaru gospodarstwa  w miejscowości Jawor w gminie Zelów. Po przybyciu na miejsce przystąpiliśmy do pomocy w gaszeniu całego obszaru podwórka, spaleniu uległa stodoła, obora i część budynku mieszkalnego. , pożar utrudniał silny wiatr oraz  brak wody w hydrantach. W zdarzeniu wzieli udział jednostki OSP z Wypychowa , Zelowa x2, Wygiełzowa, Sromutki, Kurowa, Drużbic, Szczercowa, Bełchatowa x3 oraz Policja i Pogotowie Energetyczne. Akcja trwała około 6 godzin.

ZELÓW