DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

      W dniu 29 maja b.r około  godziny 11:00  nasza jednostka została zadysponowana do poszukiwania zaginionej kobiety w miejscowości Krasowa gm. Rusiec. W Krasowej (gmina Rusiec) rozpoczęła się wielka akcja poszukiwawcza zaginionej kobiety. Na miejscu są oddziały policji i strażaków. Służby poszukują zaginionej Justyny Ernestowicz, 27-letniej mieszkanki województwa dolnośląskiego, która w ostatnim czasie przebywała w Jastrzębicach na terenie gminy Rusiec. Kobieta ostatni raz była widziana 27 maja w miejscowości Krasowa w gm. Rusiec.W akcji poszukiwawczo – ratowniczej uczestniczyliśmy wspólnie z jednostkami PSP Bełchatów x3, JRG 1 Łódź, OSP Rusiec, OSP Chabielice, OSP Pożdzenice, OSP Wola Wiązowa, OSP GRS Łódź-Jędrzejòw x2, Policja x23 oraz Śmigłowiec Policyjny. 

    Dokładnie sprawdzono pustostany na terenie gminy Rusiec, lasy, dukty leśne, ciek wodny Krasówka i teren przyległy do tej rzeki. Równolegle nad sprawą pracowali również kryminalni z bełchatowskiej komendy. Ich ustalenia i zebrane informacje doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionej. Po kilkunastu godzinach intensywnie prowadzonej akcji poszukiwawczej 27-latka została cała i zdrowa odnaleziona na Śląsku. W ciągu kilkunastu godzin policjanci odnaleźli zaginioną 27-latkę, mieszkankę województwa dolnośląskiego. Było to możliwe dzięki sprawnym i bardzo szeroko zakrojonym policyjnym działaniom, w które zaangażowano śmigłowiec i drona. Kobietę odnaleziono całą i zdrową. Autor treści: belchatow.naszemiasto.pl, ddbelchatow.pl

ZELÓW