DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.


    W dniu 23 lipca o godzinie 6:00  zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do pożaru budynku gospodarczego, na terenie ośrodka w którym do tej pory były organizowane kolonie w Woli Pszczółeckiej. Budynek uległ całkowitemu zniszczeniu wraz ze znajdującym się w nim mieniem. Niestety w pożarze życie stracił jeden koń. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy wspólnie z jednostkami OSP Wypychów, KSRG OSP Pożdżenice, JRG Bełchatów x2, JRG Łask oraz Policja. Na miejscu zostały dwie jednostki w celu dogaszania pogorzeliska,  około godziny 9:00 wróciliśmy do jednostki. Autorzy zdjęć : Marcin Gral, Marcin Knapczyk.

ZELÓW