DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

   O wielkim szczęściu może mówić mężczyzna, który w stanie upojenia alkoholowego postanowił położyć się wieczorem na drodze 484 w Łobudzicach. Jedynie refleks kierowcy lanosa uratował mu zdrowie, a prawdopodobnie życie.

    Około godziny 19:00, jadący od Zelowa do Bełchatowa kierowca lanosa, nagle zauważył leżącego na drodze mężczyznę. Aby uniknąć przejechania po nim, gwałtownie skręcił, co spowodowało, że auto wpadło do rowu i przewróciło się na bok.

Okazało się, że leżący mężczyzna był kompletnie pijany i nieświadomy faktu, że mógł właśnie stracić życie. Z relacji świadków wynika, że sam po chwili podniósł się i zszedł z jezdni. 

Na miejscu pojawiły się służby medyczne, straż pożarna i policja. Okazało się, że zarówno kierowca, jak i pijany sprawca zdarzenia są cali i zdrowi. Na miejscu pracują mundurowi, ustalając dokładny przebieg zdarzenia. Źródło informacji oraz zdjęcia: ddbelchatow.pl

ZELÓW