DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.

W tym roku inaczej niż zwykle w smutny sposób obchodziliśmy święto 3 maja, uchwalenie konstytucji,  oraz inauguracje Dnia Strażaka. Tego roczne obchody bez defilady, licznych przemówień zostały ograniczone do symbolicznego złożenia kwiatów, oraz przejazdów samochodów strażackich.

Obszerniejsza relacja zdjęciowa dostępna na profilu facebookego Oddziału

Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Zelowie.