DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

  Miło nam zakomunikować, iż nasza straż pożarna będzie organizatorem Mistrzostw Zelowa w Warcabach I Memoriał  naszego druha świętej pamięci Szczepana Krajdy. W szeregach Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach nie przerwanie był przez ponad 52 lata, pełnił wiele funkcji, był wyróżniany wszystkimi możliwymi odznaczeniami strażackimi jak i sportowymi. Był inicjatorem wielu przedsięwzięć na rzecz lokalnej społeczności, jak i również miał olbrzymi wpływ na rozwój naszej straży pożarnej. 

  Będzie nam miło zorganizować w naszej jednostce mistrzostwa Zelowa Twojego imienia. Regulamin został udostępniony na specjalnie nowo utworzonej stronie internetowej pod adresem www.warcaby.lkszelow.pl.

 

Bezpośredni link do regulaminu mistrzostw

 

ZELÓW