DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
 
 
  Prezydium Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP serdecznie zapraszają na zawody sportowo-pożarnicze jednostki z terenu miasta i gminy Zelów.
Sportowa - strażacka rywalizacja odbędzie się 4 września br., na stadionie ZKS "Włókniarz" w Zelowie.
 
Poniżej zamieszczamy:
 
Ogólnokrajowy regulamin zawodów dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej - http://www.zosprp.pl/.../regula.../regulamin_zawodow_mdp.pdf
 
Regulamin zawodów dla drużyn seniorskich - http://www.zosprp.pl/.../regula.../reg_zaw_sport_poz2011.pdf
 
Zapraszamy! 😉
ZELÓW