DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

      W niedzielę 29 sierpnia mieliśmy okazje pokazać się na Holi Święcie Kolorów zakończenie wakacji połączonym ze zlotem zabytkowych pojazdów oraz wystawą wozów strażackich z naszej gminy. Festyn odbywał się na targowicy miejskiej przy ulicy Poznańskiej w Zelowie. W trakcie niedzielnego słonecznego popołudnia można było zobaczyć pokaz ratownictwa drogowego z udziałem naszej jednostki, czy też gaszenie prowizorycznego pożaru w wykonaniu strażaków z terenu naszej gminy. Nie mogło też zabraknąć parady pojazdów po ulicach Zelowa- było głośno. Na zakończenie imprezy odbyła się widowiskowa " wojna wodna" między wozami strażackimi. 

 

ZELÓW