DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

        Policjanci i strażacy z terenu powiatu bełchatowskiego stanęli w tym tygodniu przed nie lada wyzwaniem. W ostatnich dniach musieli zmierzyć się z podejrzeniem skażenia wody w gminie Zelów oraz poradzić sobie z groźną paczką, która została podłożona w urzędzie miasta i związaną z tym ewakuacją budynku. Dziś na terenie Urzędu Miejskiego w Zelowie odbyły się kompleksowe ćwiczenia obronne.
W ćwiczeniach uczestniczyły jednostki OSP z Zelowa, Łobudzic, Pożdżenic i Kociszewa, KP PSP w Bełchatowie oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bełchatowie. Nad bezpieczeństwem ćwiczeń czuwali funkcjonariusze Komisariatu Policji w Zelowie.
Przećwiczone zostały zadania obronne oraz ewakuacja budynku UM Zelów. Obserwatorami ćwiczeń byli przedstawiciele Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi, Starosta Powiatu Bełchatowskiego, Komendant Powiatowy PSP w Bełchatowie, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Zelowie.
Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek dziękuje wszystkim za sprawne przeprowadzenie ćwiczenia. Źródło informacji oraz zdjęcia: Gmina Zelów

 
 
 
ZELÓW