DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
 
    W dniu 8.03.2022 o godzinie 7:55 zostaliśmy zadysponowani do wyjazdu Scanii wraz z łódką do zdarzenia samochódu osobowego w stawie w Krześlowie w gminie Zelów. Po przybyciu na miejsce przystąpiliśmy do przeszukania pojazdu, który znajdował się w przydrożnym stawie. Okazało się, że kierowca sam opuścił pojazd, i wrócił z domu na miejsce zdarzenia w suchych już ubraniach. Nasze działania polegały również na wydobyciu pojazdu ze stawu przy użyciu ciężkiego podnośnika HDS, oraz ciągłym zabezpieczaniu miejsca zdarzenia. w Akcji uczestniczyliśmy wspólnie z jednostkami KSRG OSP Pożdżenice, JRG Bełchatów x4, JRG Łask, JRG Zduńska Wola oraz Policja. Do jednostki wróciliśmy o godzinie 10:10.
 
 
ZELÓW