DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

   3 maja podczas obchodów święta Uchwalenia Konstytucji Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach wspólnie z jednostkami OSP z parafii Łobudzice obchodziła święto Dnia Strażaka. Inauguracja Dnia Strażaka, patrona św. Floriana rozpoczęła się od mszy świętej w intencji strażaków jak również za pamięć nieżyjących już druhów. Po uroczystej mszy świętej odprawionej przez księdza proboszcza Mirosława Simke udaliśmy się wspólnie na cmentarz w celu upamiętnienia zapalając znicz  na grobach naszych strażaków  . Wykaz zmarłych strażaków dostępny pod linkiem <<<===>>> 

  Uczestniczyliśmy również podczas miejsko-gminnych obchodów 3 majowych jak i również inauguracji miejsko-gminnych obchodów Dnia Strażaka, patrona pożarnictwa świętego Floriana. 

  Zapraszamy do materiału filmowego z defilady strażackiej, oraz na relacje zdjęciową opracowaną przez druhnę Magdalenę Zawodzińską.

<<< relacja zdjęciowa >>> 

 
 
ZELÓW