DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

       21 maja br. na targowicy miejskiej w Zelowie uczestniczyliśmy w Regionalnym Zlocie Pojazdów Pożarniczych. W zlocie udział wzięło 38 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Powiatu Bełchatowskiego oraz powiatów pozostałych. 🚒

     Choć pogoda płatała organizatorom figle☀️🌦🌥🌧 to nie przeszkadzało to nam w dobrej zabawie w miłej atmosferze. Było głośno oraz mokro. 🚨🚨💦
Na początku strażacy z Gminy Zelów zaprezentowali swoje umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanemu naszemu druhowi w wypadku drogowym. Główną atrakcją była defilada wozów strażackich w, której wzieliśmy udział dwoma  zastępami 🚒🚒🚒
   
   Nie zabrakło również konkursów, Dużym powodzeniem cieszył się konkurs w, którym sprawdzano, który samochód ma najgłośniejszą syrenę. Można tez było oczywiście zrobić zdjęcia przy samochodach, a nawet wewnątrz strażackich aut. . Największą atrakcją Zlotu samochodów Pożarniczych była wodna bitwa. 🚒👨‍🚒👩‍🚒💦
 
Władze samorządowe gminy oraz powiatu reprezentowali Burmistrz Tomasz Jachymek, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Zelowie Sylwester Drozdowski oraz  Przewodniczący Rady Powiatu Sławomir Malinowski, którzy podziękowali druhom za ich ciężką służbę dla społeczeństwa. Organizatorem Zlotu był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Zelowie natomiast patronat nad wydarzeniem objęli Burmistrz Zelowa i Starosta Bełchatowski.
 
Do zobaczenia na Zlocie za rok ! 😊
 
 
 
 obszerniejsza relacja zdjęciowa: Druhna Magdalena Zawodzińska   
ZELÓW