DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
 
      W dniu 14.06.2022  około godziny 10:07  zostaliśmy zadysponowani do wypadku przy pracy w Kociszewie. Podczas pracy na tokarce jednemu z pracowników maszyna wciągnęła rękę. Nasze działania po przybyciu na miejsce polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zabezpieczeniu miejsca lądowania LPR, pomocy osobie poszkodowanej. Pracownik został przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala z ciężkim uszkodzeniem kończyny górnej. W akcji ratowniczej uczestniczyliśmy wspólnie z KSRG OSP Kociszew, x2 JRG Bełchatów oraz Karetka , śmigłowiec LPR i policja. Do jednostki wróciliśmy kilka minut po godzinie 11:00.
 
ZELÓW