DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

 

   W słoneczną upalną  niedzielę 26 czerwca br. nad zalewem Patyki w gminie Zelów, mieszkańcy miasta i gminy Zelów, jak i również z okolicznych sąsiadujących gmin mieli okazji uczestniczyć w tegorocznym sezonowym otwarciu kąpieliskowego. Z tej okazji Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w ramach festynu rodzinnego z organizował turniej plażowej piłki siatkowej. W trakcie odbywającego się festynu mieliśmy okazje zapoznać się ze sprzętem pożarniczym, wodnym przy udziale naszej jednostki KSRG OSP w Łobudzicach, jak i również JRG Bełchatów. Nie zabrakło wiele atrakcji dla dzieciaków, siłaczy StRONG MEN, ale również pokazów policyjnych, w której dział wzięła Powiatowa Komenda Policji w Bełchatowie. 

 

ZELÓW