DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

    W minionym tygodniu nasi druhowie z OSP Łobudzic Magdalena Zawodzińska oraz Jacek Krajda wzięli udział w jubileuszowych XXV Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Słubicach, reprezentując województwo łódzkie w dyscyplinach dla bloku integracyjnego, przeciąganiu liny, Zmagania zawodników z OSP Łobudzic również  przyczyniły się do zajęcia wysokiej pozycji 1 miejsce naszego województwa w ogólnej klasyfikacji i zostali Mistrzami Polski . W bloku integracyjnym nasza druhna  zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal. Zwyciężyła w konkurencji rzut lotką, rzut piłką lekarską, 2 miejsce w skoku w dal. oraz nasz druh Jacek Krajda w biegu na 400 metrów zajął 5 miejsce :)

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy naszym dzielnym druhom  kolejnych sukcesów. smile

ZELÓW