DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

       Aktualizacja : 12.10.2022 po długiej walce z Przykrością zawiadamiamy iż dziewczynka zmarła spoczywaj aniołku w spokoju  [*] 😞

 

Dziewczynka urodziła się w lutym tego roku i od samego początku walczyła o zdrowie w szpitalu. Zdiagnozowano u niej zespół Downa i wadę serduszka (AVSD) pod postacią niezbalansowanego ubytku w przegrodzie przedsionkowo- komorowej z hipoplazją części mitralnej wspólnej zastawki oraz hipoplazję lewej komory 

Dziewczynka musiała przejść operację. Dopiero po zabiegu mogła zostać zabrana do domu. Tosia pozostaje pod stałą opieką kardiologa, niestety czekają ją kolejne operacje, do końca życia będzie musiała również przyjmować leki.

ZELÓW