DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

 
           W Dniu   18 września 2022r nasza jednostka uczestniczyła w niezwykłym Jubileuszu z okazji 100 -lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Parznie . W uroczystości wzięli udział W uroczystościach jubileuszowych udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, władze Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej Województwa Łódzkiego, druhowie z zaprzyjaźnionych jednostek OSP, lokalna społeczność oraz Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej w Magdalenowie, która uświetniła swoją muzyką obchodzone W czasie uroczystości jednostce nadany został sztandar, a zaproszeni goście dokonali symbolicznego wbicia gwoździ pamiątkowych w drzewiec sztandaru. Następnie dokonano poświęcenia sztandaru i odznaczenia Złotym Znakiem za Zasługi dla Pożarnictwa.

    Dziękujemy za zaproszenie ;) Życzymy udanego świętowania Jubileuszu strażackiego OSP Parzno z okazji 100-lecia powstania jednostki.

ZELÓW