DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

       

        9 października br. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach odbędą się II MISTRZOSTWA ZELOWA W WARCABACH im. Szczepana Krajdy.

 Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tegorocznej edycji. Prosimy o imienne wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa, sposoby zgłoszenia dostępne na stronie internetowej Mistrzostw www.warcaby.lkszelow.pl. W przypadku zbyt dużego zainteresowania startem decydować będzie wcześniejsza kolejność zgłoszeń.

<<< Regulamin Mistrzostw >>>

 

Mistrzostwa zostały objęte Honorowym Patronatem

Burmistrza Zelowa

Starosty Powiatu Bełchatowskiego.

 

ZAPRASZAMY.

ZELÓW