DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

  My już gotowi... potwierdzamy gotowość organizacyjną II Mistrzostw Zelowa w warcabach. Dziękuje druhom z OSP Łobudzice za miłe zaskoczenie i pomoc organizacyjną podczas przygotowania obiektu. (y) Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego wsparcia, udział w przygotowaniu obiektu wzięło kilkunastu strażaków, jak i również uczestników w zawodach Zelowskiej Sekcji Warcabowej.

  Przypominamy dla tych spóźnialskich - w dalszym ciągu istnieje możliwość dodatkowo imiennych zgłoszeń. W tym celu prosimy o kontakt i o poinformowaniu zainteresowane osoby. Adresy mailowe, jak i również kontaktowe udostępnione są na stronie internetowej Mistrzostw: www.warcaby.lkszelow.pl.


  Do zobaczenia w OSP Łobudzicach podczas II MISTRZOSTW ZELOWA W WARCABACH - 9 październik 2022 rok.

ZELÓW