DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

Dobry Wieczór.


  Po niezwykle udanym spotkaniu treningowym w OSP Grabostowie czas najwyższy spotkać się z wami już drugi raz 😉 Dobrą okazją by móc wypróbować swoje umiejętności, uzupełnić wiedzę w dyscyplinie warcabowej jest udział w treningach organizowanych przez Zelowską Sekcję Warcabową przy MG LKS w Zelowie.


  Szachownice rozłożone 😉 jak i również dzięki uprzejmości fundatorów pozyskaliśmy nowy niezbędny sprzęt 😉 Zapraszamy na spotkanie treningowe do Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach już w najbliższy piątek, 7 października br. na godzinę 18:00. Zorganizujemy mini turniej w ramach treningu oraz przygotowania przed niedzielnym finałem II MISTRZOSTW ZELOWA W WARCABACH im. Szczepana Krajdy.


  Po mimo iż termin zgłoszeń już upłynął, w dalszym ciągu przyjmujemy imienne zgłoszenia 😉 Szczegółowe informacje wraz z regulaminem dostępne na stronie internetowej Mistrzostw: www.warcaby.lkszelow.pl


Zapraszamy 😉
Do zobaczenia! 😉

ZELÓW