DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

 

     II Mistrzostwa Zelowa w Warcabach 64-polowych im. Szczepana Krajdy odbyły 9 października b.r w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach w gminie Zelów.
W mistrzostwach prawo startu mieli niezależnie od wieku mieszkańcy miasta i gminy Zelów, powiatu bełchatowskiego, oraz województwa łódzkiego, którzy wcześniej potwierdzili imienne zgłoszenia. Mistrzostwa zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim w kategorii „open” dziewcząt/kobiet i chłopców/mężczyzn na dystansie 9 rund. Obowiązywały przepisy Polskiego Związku Warcabowego. Trud zawodników wynagrodził występ wokalny Martyny Kruk. Organizatorem był Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach.

 źródło treści oraz zdjęcia udostępnione dzięki redakcji - belchatow.naszemiasto.pl 
obszerniejsza relacja zdjęciowa :  belchatow.naszemiasto.pl

ZELÓW