DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

 

  Już za niespełna dwa tygodnie 19-20 listopada br. w Szkole Podstawowej w Łobudzicach zostaną zorganizowane Miejsko-Gminne Halowe Igrzyska LZS dla mieszkańców miasta i gminy Zelów.

  W igrzyskach startować mogą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Zelów bez ograniczeń wiekowych, szkoły, koła LZS, zakłady pracy, Ochotnicze Straże Pożarne, Stowarzyszenie Pomocy Osób Niepełnosprawnych i inne organizacje. Zawodnik, zawodniczka może startować w dwóch konkurencjach: warcaby, szachy, tenis stołowy, rzut lotką, podnoszenie odważnika (mężczyźni), wielobój sprawnościowy, przeciąganie liny (2+1).

Igrzyska rozpoczniemy dyscypliną tenisa stołowego 19 listopada br. o godz. 16:00 (sobota). Pozostałe konkurencje zostaną przeprowadzone w niedzielę – 20 listopada br od godziny 10:00. Wszystkie konkurencje rozgrywane będą w Szkole Podstawowej w Łobudzicach.

 Uczestnictwo w Mistrzostwach BEZPŁATNE. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach zapewniamy medale – statuetki. Organizatorem Igrzysk jest Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie.

Projekt realizowany dzięki Fundacji ORLEN.

ZELÓW