DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
   
        W dniu 23.11.2022  w  godzinach przedpołudniowych, zostaliśmy zadysponowani  do pożaru  w miejscowości Kolonia Łobudzice. Pierwsza informacja jaka wpłynęła do dyspozytora, dotyczyła pożaru węgla na składzie węgla. Po dojeździe pierwszego naszego  zastępu  okazało się, że pali się węgiel oraz drewno na prywatnej posesji, a przyczyną pożaru tych strat był najprawdopodobniej gorący popiół, wysypany do kosza na odpady. Na miejsce skierowano 7 zastępów, w tym dowódcę zmiany z JRG Bełchatów. Działania strażaków polegały na ugaszeniu ognia, wyniesieniu z garażu różnych sprzętów, które mogły ulec zniszczeniu i obrona sąsiedniego budynku, w którym przetrzymywane były maszyny rolnicze. Szybko zauważony pożar przez mieszkańców i reakcja strażaków zapobiegły rozprzestrzenieniu się ognia. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy wspólnie z JRG Bełchatów, OSP Bujny Szlacheckie, JOT OSP Zelów oraz Policja. Do jednostki wróciliśmy około 12:35.
 
ZELÓW