DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
 
Cześć Wszystkim. 🙂
 
Jak tam po świętach? Mam nadzieje, że wszystko jak w najlepszym porządku (y) 🙂
 
Serdecznie zachęcam do oddania głosu w konkursie wypieków cukierniczych na Koło Gospodyń Wiejskich "ŁOBUDZICZANKI" Łobudzice. 🙂 (y) 🍰 🥧 (y)
 
Dziewczyny od kilkunastu lat są bardzo aktywne, reprezentują gminę Zelów we wszystkich uroczystościach czy to kościelnych, strażackich, oraz lokalnych jakim są dożynki gminne, powiatowe, dożynkowe w parafii jak i również okolicznościowych festynach, wydarzeniach lokalnych. 🙂
 
W imieniu własnym zachęcam was do oddania głosu 🙂 Pomóżmy dziewczynom i doceńmy ich starania oddawając głos na pozycje numer 12...
 
Jak to zrobić?
Wystarczy że z własnego konta facebookowego po lajkujecie (y), lub dodacie pozytywną emotkę ❤️ pod ich promującym zdjęciem.
PROSIMY O KLIKNIĘCIE NA INFO GRAFIKĘ, która bezpośrednio przekieruje was do konkursu na którego możecie oddać na nas głos.
 
Serdecznie Dziękuje! 🙂 Miłego WTORKOWEGO popołudnia życzę 😉 (y)
ZELÓW