DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

  
      Uroczyście było w środę, 3 maja w Zelowie. Oprócz obchodów związanych z 232. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 maja, odbyły się uroczystości związane z ważnymi wydarzeniami dla strażaków ochotników z gminy Zelów. Tego dnia nowy sztandar otrzymał  Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Zelowie. Wydarzenie to odbyło się przy udziale przedstawicieli m.in. gminnego samorządu, parlamentarzystów, duchownych instytucji, stowarzyszeń, placówek oświatowych i mieszkańców.      Uroczystość była też doskonałą okazją do nagrodzenia wyróżniających się strażaków w tym naszego Druha Jacka Krajdę srebrnym medalem za zasługi dla pożarnictwa , odznaczenie wręczył dh. Tadeusz Karcz Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP woj. łódzkiego oraz Adam Pstrokoński Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie. Uroczystość zakończyła się defilada oddziałów strażackich oraz samochodów strażackich z gminy Zelów.

Autor zdjęć :  Druhna Magdalena Zawodzińska 

ZELÓW