DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

       4 maja 2023r. w Dzień Świętego Floriana i Międzynarodowy Dzień Strażaka, odwiedziły naszą jednostkę  dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie kl. I – III wraz z wychowawcami w Łobudzicach. Na miejscu, oczywiście serdecznie powitaliśmy  wszystkich oraz  zaprosiliśmy  dzieci do zwiedzania pojazdów strażackich. Dzieciaki  wielkim zainteresowaniem wpatrywali się w wyposażenia czerwonych wozów, z zaciekawieniem przysłuchiwali się strażackim opowieściom o naszych akcjach ratowniczo - gaśniczych. Zadawali nam różne pytania na temat straży. Największą atrakcją dla nich było przymierzenie hełmów strażackich , trzymanie węży i gaśnic oraz krótki pobyt w samochodzie strażackim. Dla uatrakcyjnienia pobytu przedczkolaków uruchomiliśmy syrenę alarmową, Oczywiście dostaliśmy od dzieciaczków podziękowanie.

 
ZELÓW