DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.


     W dniu 17 czerwca odbyły się zawody Sportowo Pożarnicze na stadionie  ZKS Włókniarz w Zelowie  jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, rywalizowaliśmy w dwóch konkurencjach w sztafecie pożarniczej i w ćwiczeniu bojowym w sztafecie mieliśmy trzeci wynik. Na starcie ustawiły się 3 drużyny w kategorii Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz 11 drużyn w grupie A mężczyzn Nasza jednostka niestety w tych tegorocznych zawodach klasyfikuje się na ósmym  miejscu. Po trudnym wysiłku zostaliśmy poczęstowani grochówką. Wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za sportową rywalizację, gratulujemy zwycięzcom  do zobaczenia na kolejnych zawodach za rok.

 
 
 
Autor zdjęć : Adam Michel ,  Dziękuje za pomoc w zrobieniu kilku zdjęć :)  
 
ZELÓW