DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

ZAGINĄŁ 73-latek z MIESZKANIEC ZELOWA

Trwa akcja poszukiwawcza w Zelowie. 
Biorą w niej udział policjanci i strażacy z całego powiatu


     Zaginięcie 73-letniego zelowianina  zgłosiła rodzina. Zaniepokojeni bliscy zadzwonili na policję we wtorek, 15 sierpnia, około godz. 17. Do akcji poszukiwawczej ruszyli policjanci i strażacy. Jak informuje Michał Wieczorek, rzecznik prasowy bełchatowskiej straży pożarnej, brało w niej udział 15 zastępów. Niestety do godzin wieczornych mężczyzny nie udało się odnaleźć. Dziś poszukiwania są kontynuowane w pod zelowskich lasach.

Jak doszło do zaginięcia?

- Mężczyzna wyszedł na spacer do lasu, prawdopodobnie na grzyby - mówi Marta Płomińska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. - Początkowo rodzina miała z nim kontakt telefoniczny. Później niestety się urwał. Wówczas bliscy mężczyzny powiadomili nas o zaginięciu.. 

  Policja podała  rysopis zaginionego: 170 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, twarz owalna, łysy, siwe włosy jedynie po bokach głowy. W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, koloru czarnego, czarne spodnie i klapki. Posiadał przy sobie rower typu „damka” koloru czarnego. Znaki szczególne: tatuaż na prawym przedramieniu
o wymiarach około 10 cm.

 

Dziś od godziny 9³⁰ kontynuujemy działania poszukiwawcze mieszkańca Zelowa. Zaginiony to Marian Gołuch, lat 73.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie pod numerem. telefonu 47 8465211 lub na numer alarmowy 112.

EDIT:

   Niestety, dwa dni intensywnych poszukiwań okazały się tragiczne. W czwartek jeden z mieszkańców znalazł ciało zaginionego na swoim polu rolnego  w miejscowości Bocianicha.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

ZELÓW