Dzielą nas niespełna dwa dni do wielkiego święta strażackiego jakim będą Jubileuszowe obchody 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach. Dokładnie cztery lata temu, 1 czerwca obchodziliśmy Jubileusz 95-lecia powstania naszej jednostki. Pracę nad przygotowaniem uroczystości dobiegają praktycznie do końca, przed nami ostatnie szlify i upiększenia naszej strażnicy, za sobą mamy również kilka prób omawiając praktycznie z udziałem strażaków scenariusz.

Dziękujemy wszystkim zaproszonym jednostką oraz gościom za potwierdzenie udziału w naszej uroczystości. Miejmy nadzieje, iż pogoda nie spłata nam figla i będzie dopisywała piękna pogoda taką jaką mamy przez ostatnie kilka dni.

W zakładce historia zaktualizowaliśmy zarys historyczny uwzględniając ostatnie minione cztery lata.

Do zobaczenia w Łobudzicach ;)

Początek uroczystości od godziny 14:00! Plakat uroczystości

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z prac jaką wykonali nasi strażacy.