Dnia 30:06:2014 około godziny 3:30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Wola Mikorska, po przybyciu na miejsce zastaliśmy tam dwie jednostki z PSP Bełchatów, które próbowały wydobyć poszkodowanego, który pojazdem marki Honda uderzył w przydrożne drzewo. Wydobycie poszkodowanego było trudne ze względu na uszkodzenia samochodu, ku naszemu zdziwieniu poszkodowany był lekko ranny. Około godziny 5 wróciliśmy do Bazy . 
Ten sam dzień godzina 9:30 kolejny raz rozlega się dźwięk syreny, ponownie zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Lubiec . Po dojechaniu na miejsce działania prowadziło OSP Szczerców wraz z zastępem PSP Bełchatów . Kierowca bmw prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze po czym zjechał na przeciwległy pas gdzie doszło do zderzenia czołowego . Dwie osoby trafiły do szpitala około godziny 14 wróciliśmy do bazy .

 

 

Autor artykuły: Kamil Frątczak, foto: Jakub Frątczak.

ZELÓW