Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie 2 lipca br. będzie organizatorem Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Zawody o których mowa odbędą się w trzech konkurencjach, musztra, sztafeta sprawnościowa bojówka na obiekcie sportowym ZKS "Włókniarz" w Zelowie (ul. Piotrkowska). Drużyna składająca się z druhów z tej samej jednostki która nie popełni żadnych błędów (bez punktów karnych), która uzyska najlepszy czas w trzech konkurencjach będzie reprezentować miasto i gminne Zelów podczas Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Do tegorocznych zawodów zgłosiło się 12 jednostek OSP seniorskich, dwie męskie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, oraz dwie kobiece drużyny pożarnicze.

Życzymy naszym druhom z OSP Łobudzice dobrego startu podczas zbliżających się zawodów sportowo-pożarniczych.

Ogólnopolski regulamin zatwierdzony przez Zarząd Główny Z OSP RP w Zelowie dostępny jest w zakładce Zarządu Oddziału Gminnego Z OSP RP po lewej stronie "Regulamin zawodów"