Już w niedzielę  1 października br. Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie, Zelowska Sekcja Warcabowa oraz gospodarz Mistrzostw Ochtonicza Straż Pożarna będziemy organizatorami III edycji Mistrzostw Zelowa w Warcabach, zasłużonego działacza LZS, społecznika, druha świętej pamięci Szczepana Krajdy. Udział w tym niezwykle lokalnym wydarzeniu może wziąć każdy chętny warcabistka i warcabista z województwa łódzkiego. W szczególności zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Zelów jak i również powiatu bełchatowskiego. W ostatnim czasie decyzją organizatorów rozszerzyliśmy uwzględniając kategorie wiekową do 10 lat dziewcząt i chłopców. Mamy dla Państwa przygotowane szereg niespodzianek i atrakcji w postaci występu lokalnego oraz dodatkowych wyróżnień, które nie zostały uwzględnione w regulaminie.
Regulamin, komunikaty organizacyjne Mistrzostw dostępny na stronie internetowej: www.warcaby.lkszelow.pl