DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

 

        Wczoraj o godz. 18:30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Bujny Szlacheckie. Po przybyciu na miejsce nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu osoby poszkodowanej która znajdowała się jeszcze w pojeździe, i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia. Niestety po ponad godzinnej reanimacji u jednego z uczestników wypadku, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Drugi kierujący pojazdem z obrażeniami niezagrażającymi życiu został przewieziony do szpitala. Działania na miejscu trwały do 22:30 , w akcji ratowniczo - gaśniczej uczestniczyliśmy wspólnie z jednostkami OSP Bujny Szlacheckie, x2 JRG Bełchatów, JOT OSP Zelów oraz x3 policja i x3 karetka pogotowia.
ZELÓW