DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

Autor zdjęcia OSP Podwody

     W dniu 3 maja br. o godzinie 12:00 Mszą Świętą w parafii pw. Świętego Wawrzyńca w Łobudzicach rozpoczęliśmy obchody z okazji Dnia Strażaka w naszej parafii. Strażacy z OSP Łobudzice, OSP Bujny Szlacheckie, OSP Sromutka, OSP Podwody ,stawili się w świątyni w swych mundurach, z pocztami sztandarowymi. Po uroczystej mszy świętej druhowie z jednostek wchodzących w skład parafii w Łobudzicach udali się na cmentarz celem zapalenia symbolicznego znicza na grobach zmarłych strażaków.

ZELÓW