DOŻYNKI GMINNE W OSP Łobudzicach
Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.

        Rok za rokiem mija a strażacy z naszej jednostki OSP w Łobudzicach w przeddzień świąt wielkanocnych czuwali przy grobie Jezusa Chrystusa w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca w Łobudzicach. Zgodnie z wieloletnią tradycją czuwanie odbywało się w Wielki Piątek, Wielką Sobotę oraz w niedzielę Wielkanocną. Tradycją Świąt Wielkiej Nocy jest uroczysta Rezurekcja, o poranku Niedzieli Zmartwychwstania. W uroczystej procesji uczestniczyli druhny oraz druhowie z Parafii Łobudzice. Po uroczystej mszy świętej udaliśmy się na coroczną tradycję śniadania wielkanocnego w tym roku gościliśmy w OSP Sromutka.

 

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć : OSP Sromutka

ZELÓW