Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do obejrzenia jasełek i wspólnego kolędowania. By podtrzymać tradycję, w niedzielę 21 stycznia 2018 roku w Kościele w Łobudzicach młodzież z naszej szkoły zaprezentowała jasełka, a w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach odbyło się kolędowanie parafialne. Wraz z dziećmi oraz scholą dorosłych śpiewaliśmy znane i mniej znane kolędy i pastorałki m. in. : Dzisiaj w Betlejem, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Lulajże Jezuniu, Gdy się Chrystus rodzi, Święty czas. Popołudnie upłynęło nam w rodzinnej i ciepłej atmosferze. (Autor zdjęć oraz tekst: Szkoła Podstawowa w Łobudzicach)

ZELÓW