25 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie odbyły się Halowe Miejsko-Gminne Igrzyska Zrzeszenia LZS. Reprezentacja OSP Łobudzice składająca się przede wszystkim ze strażaków z naszej jednostki zajęły wysokie III miejsce w punktacji generalnej Igrzysk.  Zwyciężaliśmy w następujących konkurencjach sportowych:

Warcaby - mężczyźni
1. Brzozowski Józef (OSP Łobudzice)
2. Krajda Szczepan (OSP Łobudzice)

Szachy - mężczyźni
1. Ciura Tadeusz (OSP Łobudzice)

Tenis Stołowy - kobiety
1. Gapik Paulina (OSP Łobudzice)

Tenis Stołowy - mężczyźni
2. Bednarek Krzysztof (OSP Łobudzice)
3. Gapik Witold (OSP Łobudzice)

Celem igrzysk jest popularyzacja wśród mieszkańców miasta i gminy Zelów dyscyplin sportowych, wyłonienie reprezentacji Zelowa na Halowe Wojewódzkie Igrzyska oraz obrona tytułu reprezentacji w zeszłorocznych wojewódzkich igrzyskach. 

Szczegółowy komunikat igrzysk.

ZELÓW