O wielkim szczęściu może mówić mężczyzna, który w stanie upojenia alkoholowego postanowił położyć się wieczorem na drodze 484 w Łobudzicach. Jedynie refleks kierowcy lanosa uratował mu zdrowie, a prawdopodobnie życie.

    Około godziny 19:00, jadący od Zelowa do Bełchatowa kierowca lanosa, nagle zauważył leżącego na drodze mężczyznę. Aby uniknąć przejechania po nim, gwałtownie skręcił, co spowodowało, że auto wpadło do rowu i przewróciło się na bok.

Okazało się, że leżący mężczyzna był kompletnie pijany i nieświadomy faktu, że mógł właśnie stracić życie. Z relacji świadków wynika, że sam po chwili podniósł się i zszedł z jezdni. 

Na miejscu pojawiły się służby medyczne, straż pożarna i policja. Okazało się, że zarówno kierowca, jak i pijany sprawca zdarzenia są cali i zdrowi. Na miejscu pracują mundurowi, ustalając dokładny przebieg zdarzenia. Źródło informacji oraz zdjęcia: ddbelchatow.pl

ZELÓW